Stavebníctvo
Marek Janiček
Murovanie a murárske práce
- Obec
- Nová Bystrica
- Od roku
- 2005
- IČO
- 41 585 585
Marek Janiček
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 023 05 Nová Bystrica
- Na trhu od
- 1. januára 2005
- IČO
- 41 585 585
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.91)
- Murovanie a murárske práce
Podnikanie v číslach
- 21
- rokov na trhu
- 2005
- rok vzniku
- 11
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Marek Janiček
Marek Janiček – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Nová Bystrica. Podniká od 1. januára 2005.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Murovanie a murárske práce“ (43.91). Predmet podnikania tvorí 11 položiek, napríklad demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu, maliarske a natieračské práce a izolácie proti vode a zemnej vlhkosti.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Marek Janiček
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 41 585 585
- Dátum vzniku
- 1. januára 2005
- Miesto podnikania
- 023 05 Nová Bystrica
- Živnostenský register
- Okresný úrad Čadca, vložka č. 520-16797
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.91)
- Murovanie a murárske práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Marek Janiček zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 11 položiek.
-
Demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu
-
Maliarske a natieračské práce
-
Izolácie proti vode a zemnej vlhkosti
-
Montáž sadrokartónu
-
Výroba malty a betónu
-
Mietkárske práce
Zobraziť všetkých 11 položiek predmetu činnosti
- Demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu
- Maliarske a natieračské práce
- Izolácie proti vode a zemnej vlhkosti
- Montáž sadrokartónu
- Výroba malty a betónu
- Mietkárske práce
- Bkladanie stien a kladenie dlážkových krytín
- Drobné kompletačné a dokončovacie práce
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- Murárstvo
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Marek Janiček?
Miesto podnikania je v obci 023 05 Nová Bystrica.
Čím sa Marek Janiček zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Murovanie a murárske práce“ (43.91). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbu; maliarske a natieračské práce; izolácie proti vode a zemnej vlhkosti; montáž sadrokartónu.
Aké je IČO – Marek Janiček?
IČO je 41 585 585.
Odkedy podniká Marek Janiček?
Podnikanie začalo 1. januára 2005. Na trhu pôsobí 21 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.